FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air TBC-24SD-N6 Bottle Cooler 24in S/s 1 Lid
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TBC-24SD-N6 |
| Manufacturer Part # | TBC-24SD-N6 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 155 lbs |
| Weight | 155 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TBC-24SD-N6 Bottle Cooler 24in S/s 1 Lid