FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air SAK-60R-N 4 Dr Sushi Case 60 In Right Compressor
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | SAK-60R-N |
| Manufacturer Part # | SAK-60R-N |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 107.1 lbs |
| Weight | 107.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air SAK-60R-N 4 Dr Sushi Case 60 In Right Compressor