FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air open air merchandisers and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air PST2812D2N open air merchandisers and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air PST2812D2N Sandwich/salad Unit 2 Drawers Mega Top
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PST2812D2N |
| Manufacturer Part # | PST2812D2N |
| Height | 39.13" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 34" |
| Weight | 231 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PST2812D2N Sandwich/salad Unit 2 Drawers Mega Top