FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air PRO-77-6H-G-PT 208/115v 6 Hfdr Htd Cab Pro Series Pass Thru
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-77-6H-G-PT |
| Manufacturer Part # | PRO-77-6H-G-PT |
| Height | 36.25" |
| Width | 77.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 766 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-77-6H-G-PT 208/115v 6 Hfdr Htd Cab Pro Series Pass Thru