FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air PRO-50H-RI 208/115v 2 Slddr Htd Cab Pro Series Roll In
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-50H-RI |
| Manufacturer Part # | PRO-50H-RI |
| Height | 37.75" |
| Width | 66.88" |
| Depth | 84.25" |
| Weight | 514 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-50H-RI 208/115v 2 Slddr Htd Cab Pro Series Roll In