FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air PRO-50H 208/115v 2 Slddr Htd Cab Pro Series Reach In
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-50H |
| Manufacturer Part # | PRO-50H |
| Height | 33.88" |
| Width | 51.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 472 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-50H 208/115v 2 Slddr Htd Cab Pro Series Reach In