FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air CTST-1200-N 48 In Cntrtop Prep Table
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | CTST-1200-N |
| Manufacturer Part # | CTST-1200-N |
| Height | 8.88" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 47.25" |
| Weight | 62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air CTST-1200-N 48 In Cntrtop Prep Table