Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 3963320501 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 3963320501 OEM Fan Motor Air-Cooled for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 3963320501 |
| Manufacturer Part # | 3963320501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 3963320501 Fan Motor