Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30200S3300 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 30200S3300 13 Inch Stainless Steel Bottom Grill
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30200S3300 |
| Manufacturer Part # | 30200S3300 |
| Height | 2" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 75.5" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30200S3300 Bottom Grill