FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TUC-60F-HC (2)ss Dr Undrcntr Freezr 115v/60hz/1 Ph
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TUC-60F-HC |
| Manufacturer Part # | TUC-60F-HC |
| Height | 29.75" |
| Width | 60.38" |
| Depth | 30.13" |
| Weight | 340 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TUC-60F-HC (2)ss Dr Undrcntr Freezr 115v/60hz/1 Ph