FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TPP-AT2-93-HC 93 In Pizza Prep Table 3 Dr (12) 1/3 Pans
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TPP-AT2-93-HC |
| Manufacturer Part # | TPP-AT2-93-HC |
| Height | 38.88" |
| Width | 93.5" |
| Depth | 33.63" |
| Weight | 600 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TPP-AT2-93-HC 93 In Pizza Prep Table 3 Dr (12) 1/3 Pans