FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 (2)gls Dr Backbar Fridge 115v/60hz/1 Ph
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 |
| Manufacturer Part # | TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 |
| Height | 35.63" |
| Width | 49.13" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 315 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 (2)gls Dr Backbar Fridge 115v/60hz/1 Ph