FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE T-72F-HC (3) Ss Dr Rch In Freezer 115v/60hz/1 Ph
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | T-72F-HC |
| Manufacturer Part # | T-72F-HC |
| Height | 78.38" |
| Width | 78.13" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 650 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE T-72F-HC (3) Ss Dr Rch In Freezer 115v/60hz/1 Ph