FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket portable salad bar parts and accessories.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E811134 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E811134 Gasket 19 3/8in X 54 1/4 Od New Style Fits True
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E811134 |
| Manufacturer Part # | E811134 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E811134 Gasket 19 3/8in X 54 1/4 Od New Style Fits True
