Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Tri-Star AS-360111 Thermostat Bjwa Tri Star Fits Tri Star
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-360111 |
| Manufacturer Part # | AS-360111 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-360111 Thermostat Bjwa Tri Star Fits Tri Star