Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Traulsen SER-27568-00 Door Gasket 23 5/8" X 23 3/4"
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-27568-00 |
| Manufacturer Part # | SER-27568-00 |
| Height | 1" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-27568-00 Door Gasket, [ 23-5/8" X 23-3/4" ] [rubber ] [ Type R], [ 7/16" Mag 3/4" Base 1" High ], Grey ] Push-in, Traulsen
