FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen table-mounted overshelves.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen CLUCACC-36OSHELF table-mounted overshelves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen CLUCACC-36OSHELF Single Overshelf 36”W X 16”D X 18”H (not Available For Work Top Models)
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | CLUCACC-36OSHELF |
| Manufacturer Part # | CLUCACC-36OSHELF |
| Shelves | Single |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 18" |
| Width | 36" |
| Depth | 16" |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen, CLUCACC-36OSHELF, Single Overshelf, 36”W x 16”D x 18”H (not available for work top models)