Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Town Foodservice Equipment food prep supplies.
- Authorized Town Foodservice Equipment dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Town Foodservice Equipment 34210C food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Town Foodservice Equipment 34210C Cover Bamboo For 10" Stmr
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 34210C |
| Manufacturer Part # | 34210C |
| Height | 10" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 34210C Weight .438 Lb