Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Town Foodservice Equipment holding and proofing cabinets.
- Authorized Town Foodservice Equipment dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Town Foodservice Equipment 228800 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Town Foodservice Equipment 228800 Faucet Wok Auto
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 228800 |
| Manufacturer Part # | 228800 |
| Height | 3.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 228800 Faucet Wok Auto
