Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Town Foodservice Equipment cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Town Foodservice Equipment dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Town Foodservice Equipment 226806N cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Town Foodservice Equipment 226806N Jet Burner 1/8"nps #60 Nat
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 226806N |
| Manufacturer Part # | 226806N |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 226806N Inlet 1/8" Nps, Gas Type Natural Gas, Orifice Size 60
