RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 2E-3003830 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-3003830 1.75 Inch On Off On Rocker Switch Red Light Black
| Fits with Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2E-3003830 |
| Manufacturer Part # | 2E-3003830 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall 2E-3003830 [ Rocker ] [ Fits Hole 7/8" X 1-1/2" ] [ On/off/on ], [ Dpdt(ctr-off) ] [ Terminals 6 (screws) ] [ Amp/volt, 15a/125v 10a/250v 240v Lamp ] [ Color Red Light/ White, Rocker/ Black] 3/4hp - 250v, Southbend
