Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Thunderbird meat chopper and grinder attachments.
- Authorized Thunderbird dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Thunderbird ARM-02A meat chopper and grinder attachments
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Thunderbird ARM-02A Mixer Attachment Stainless Steel Meat Grinder Set For 20304060
| Manufacturer | Thunderbird Food Machinery |
|---|---|
| Model Number | ARM-02A |
| Manufacturer Part # | ARM-02A |
| Hub | #12 |
| Height | 10" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 15 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Thunderbird Food Machinery, ARM-02A, Mixer Attachment, stainless steel meat grinder set for 20,30,40,60, & 80 qt. mixers
