RestaurantSupply.com is your trusted source for Thunder Group bus box and tubs.
- Authorized Thunder Group dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Thunder Group PLDB005 bus box and tubs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Thunder Group PLDB005 Bus Tray (500mm) 17-5/8"W X 13-5/8"D X 4-7/8"H 1-compartment
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | PLDB005 |
| Manufacturer Part # | PLDB005 |
| Color | Orange |
| Construction | Plastic |
| Size | 13" X 17" |
| Type | 1-compartment |
| Depth | 4 Inches |
| Height | 4.88" |
| Width | 17.63" |
| Depth | 13.63" |
| Weight | 1.43 lbs |
| UPC | 789313221011 |
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, PLDB005, Bus Tray, (500mm) 17-5/8"W x 13-5/8"D x 4-7/8"H, 1-compartment, durable, plastic (specify color)
