RestaurantSupply.com is your trusted source for Thunder Group bus box and tubs.
- Authorized Thunder Group dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Thunder Group PLDB004 bus box and tubs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Thunder Group PLDB004 Bus Tray (400mm) 15-1/4"W X 12-1/4"D X 3-3/4"H 1-compartment
| Manufacturer | Thunder Group |
|---|---|
| Model Number | PLDB004 |
| Manufacturer Part # | PLDB004 |
| Size | 12" X 15" |
| Color | Orange |
| Depth | 3 Inches |
| Type | 1-compartment |
| Construction | Plastic |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.99 lbs |
| UPC | 789313220915 |
About this item
Product Details
Product Details
Thunder Group, PLDB004, Bus Tray, (400mm) 15-1/4"W x 12-1/4"D x 3-3/4"H, 1-compartment, durable, plastic (specify color)
