Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
The Pig Corporation 771711152 Compatable Gasket Fits Golden Chef
| Fits with Manufacturer | The Pig Corporation |
|---|---|
| Model Number | 771711152 |
| Manufacturer Part # | 771711152 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
The Pig Corporation 771711152 Compatable Gasket Fits Golden Chef