Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Tablecraft condiment syrup pumps.
- Authorized Tablecraft dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Tablecraft 12855 condiment syrup pumps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Tablecraft 12855 Syrup/Condiment Pump 1/4 Oz 1.25" X 3" X 14.25"
| Manufacturer | TableCraft Products |
|---|---|
| Model Number | 12855 |
| Manufacturer Part # | 12855 |
| Lid Size | With 28mm Lid |
| Dip Tube Size | 11" Dip Tube |
| Height | 14.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3" |
| UPC | 727875284570 |
About this item
Product Details
Product Details
TableCraft Products, 12855, Syrup/Condiment Pump, 1/4 oz, 1.25" x 3" x 14.25", polypropylene (PP), with 11" dip tube, 28 mm threading, Cash & Carry (pack of 6) (1 pack minimum order)