Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB0155LNEZ pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB0155LNEZ Add On Faucet For Easy Install Pre Rinse Units
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB0155LNEZ |
| Manufacturer Part # | TSB0155LNEZ |
| Height | 3.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB0155LNEZ Add On Faucet For Easy Install Pre Rinse Units
