Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass MV-2522-34 Front Trig Ss Water Gun 7/16in Orifice No Coupl
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | MV-2522-34 |
| Manufacturer Part # | MV-2522-34 |
| Height | 2.38" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 5.88" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass MV-2522-34 Front Trig Ss Water Gun 7/16in Orifice No Coupl