- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass HG-2D-36S Gas Hose Free Spin Fittings 3/4 Npt 3
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | HG-2D-36S |
| Manufacturer Part # | HG-2D-36S |
| Height | 2.7" |
| Width | 15.7" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass HG-2D-36S Gas Hose Free Spin Fittings 3/4 Npt 3