Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass G018477-45 Table Leg Hose Reel Swing Bracket Stain
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | G018477-45 |
| Manufacturer Part # | G018477-45 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass G018477-45 Table Leg Hose Reel Swing Bracket Stain