FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass EW-7656WC Eye/face Wash Unit Recessed / Wall Moun
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | EW-7656WC |
| Manufacturer Part # | EW-7656WC |
| Height | 10" |
| Width | 16" |
| Depth | 33" |
| Weight | 47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass EW-7656WC Eye/face Wash Unit Recessed / Wall Moun