Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass EC3102 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass EC3102 Faucet Deck Auto/man 1 Hole
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | EC3102 |
| Manufacturer Part # | EC3102 |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.44" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 10.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass EC3102 Material Stainless Steel, Length 18", Voltage 120 V Ac Power Supply, Type Fits Decks Up To 2" (51mm) Thick, Gallons Per Minute 2.2
