- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass EC-3103-VF05 Chekpoint Elec Fct Deck Mt 4 Centerset
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | EC-3103-VF05 |
| Manufacturer Part # | EC-3103-VF05 |
| Height | 5.85" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 8.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass EC-3103-VF05 Chekpoint Elec Fct Deck Mt 4 Centerset
