RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass BKY8WLN12-4C pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass BKY8WLN12-4C Pre Rinse Wall Low Prof Ile Bk Only
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | BKY8WLN12-4C |
| Manufacturer Part # | BKY8WLN12-4C |
| Height | 3.88" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass BKY8WLN12-4C Pre Rinse Wall Low Prof Ile Bk Only