Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass BF-0176 Faucet Dm Big Flo W/add Single Valve 12in Spout
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | BF-0176 |
| Manufacturer Part # | BF-0176 |
| Height | 5.19" |
| Width | 24" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 12.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass BF-0176 Faucet Dm Big Flo W/add Single Valve 12in Spout