Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B50P faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B50P Kit Repair Pedal Vlv Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B50P |
| Manufacturer Part # | B50P |
| Height | 9.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.19" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B50P Material Rubber Hard, Includes (4) Binding Washers & Bonnet Washers, (4) Stems, With Packings & Springs, (4) White Seat Washers Hard, Rubber, Lead Free Y
