Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B1145 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B1145 Faucet (wall 3 1/2" 6"gsnk)
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B1145 |
| Manufacturer Part # | B1145 |
| Height | 3.5" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 4.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B1145 Faucet (wall 3 1/2" 6"gsnk)
