Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0970FE faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0970FE Breaker Vacuum T40 Lead Free
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0970FE |
| Manufacturer Part # | B0970FE |
| Height | 9.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.19" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0970FE Inlet 3/8" Npt, Lead Free Y
