Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0610 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0610 Filler Pot H/c 60"hose Leadfre
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0610 |
| Manufacturer Part # | B0610 |
| Height | 5.19" |
| Width | 24" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 9.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0610 Material Brass, Stainless Steel Hose, Length 60" Flexible Hose, Includes Vacuum Breaker, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Npt Female, Lead Free Y, Centers 8" Wall
