Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0226 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0226 Faucet 4"deck 10"spt Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0226 |
| Manufacturer Part # | B0226 |
| Height | 3.5" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 4.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0226 Material Brass, Length 10" Spout, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Npt Female, Outlet 1/2" Npt Female, Lead Free Y
