Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pot and wok filler faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0102 pot and wok filler faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0102 Pot & Glass Filler
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0102 |
| Manufacturer Part # | B0102 |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.44" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 3.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0102 T&s Pot And Glass Filler Assembly W/ 68" Ss Flex Hose, With Adapter 1/2" Mpt X 3/4"-14 Male, Has "l" Shaped Nozzle
