Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0100CSWV faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0100CSWV Valve&hose Pre Rns Swl Loflow
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0100CSWV |
| Manufacturer Part # | B0100CSWV |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.44" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 3.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0100CSWV Material Brass, Length 48", Includes 111-1082 Hold Down Ring, 111-1097 Washer, 111-1100 Grey Handel, 111-1124 Adapter, 111-1195 Loflow, Washer, 111-1203 Steel Flex Hose, National Pipe Thread 1/2", Plating Chrome-plated, Lead Free Y, Gall
