Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass strip warmers.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-2299-CR strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-2299-CR Faucet Wall Mt 8"center
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-2299-CR |
| Manufacturer Part # | B-2299-CR |
| Height | 3.88" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-2299-CR Faucet Wall Mt 8"center