Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass wall mount faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-1115-LN wall mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-1115-LN Faucet Wall Mount 4" Center
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-1115-LN |
| Manufacturer Part # | B-1115-LN |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-1115-LN T & S Wall Mount Faucet 4" Ctrs 1/2" Fpt, Without T & S Swing Nozzle 6" # 26-1175, Replacement Hot Spindle W/handle # 51-1008, Replacement Cold Spindle W/handle # 51-1009
