Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-1112 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-1112 Faucet 4"deck 10"spt Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-1112 |
| Manufacturer Part # | B-1112 |
| Height | 18.25" |
| Width | 13.63" |
| Depth | 11.38" |
| Weight | 3.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-1112 Material Brass, Length 1" Shanks, 10" Spout, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Nps, Lead Free Y
