Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0350-04 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0350-04 Faucet Lav 8"wall Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0350-04 |
| Manufacturer Part # | B-0350-04 |
| Height | 3.88" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0350-04 Material Brass, Length 4" Wrist Blades, Size 6" Rigig Gooseneck Spout With Rose Spray, Plating Chrome-plated, Type 4" Wrist Blades, Inlet 1/2" Npt Female, Lead Free Y, Centers 8" Wall
