Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0207 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0207 Faucet Pantry 6"swvl Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0207 |
| Manufacturer Part # | B-0207 |
| Height | 4" |
| Width | 9" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 3.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0207 Material Brass, Length 2 3/8" Shank, 6" Spout, Plating Chrome-plated, Type Deck, Inlet 1/2" Nps, 1/4" Npt Male, Lead Free Y, Caster Type Swivel
