T&S Brass B-0201-U12-CR Mixing Faucet Deck Mount Single Hole
T&S Brass  |  MFG #: B-0201-U12-CR  |  Item #: 2231336
Item: #2231336
Technical details
Manufacturer T&S Brass
Model Number B-0201-U12-CR
Manufacturer Part # B-0201-U12-CR
Height 4"
Width 12"
Depth 28"