- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass B-0199-01-WS 1.5 Gpm Aerator 55/64 27un Female Threa
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0199-01-WS |
| Manufacturer Part # | B-0199-01-WS |
| Height | 0.72" |
| Width | 0.93" |
| Depth | 0.93" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0199-01-WS 1.5 Gpm Aerator 55/64 27un Female Threa
