Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0157 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0157 Add On Faucet 18" Noz
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0157 |
| Manufacturer Part # | B-0157 |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 28" |
| Weight | 3.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0157 T & S Pre-rinse Add-on Faucet W/ 18" Swing Nozzle., Replacement Nozzle # 26-1179, Replacement Spindle 1/4 Turn # 007947-40
